Jednogaráž - Betonové garáže střední čechy - Praha

Menu
Přejít na obsah
Garáže

JEDNOGARÁŽ
Jednogaráž patří mezi oblíbenou volbu zejména díky svému jednoduchému a zároveň modernímu designu.  Hodí se do architektonicky různorodé zástavby domů a velkou výhodou jsou variabilita a možnosti přizpůsobení ať už jde o rozměry, garážová vrata nebo barvu fasády.
Rozměry garáží
Betonové prefabrikované garáže nabízejí atraktivní vzhled a perfektní přizpůsobení se domu a okolí. Stabilita a bezpečnost v jednom
sekční vrata

Sekční vrata s vhodnými bočními dveřmi nabízejí náročnému majiteli garáže obzvlášť elegantní a bezpečné ukončení.
Design dokonalého tvaru, perfektní vedení brány v bezpečnostních kolejnicích, patentovaná technika tažných pružin se systémem "pružina v pružině", jakož i ochrana proti sevření prstů venku i uvnitř a na zárubních zaručují téměř dokonalý komfort. Sekční vrata se při otevírání posouvají s lehkostí nahoru, přičemž se brána zasune pod garážový strop tak, že ušetří místo. Díky tomuto konstrukčnímu principu získáte dostatek prostoru v garáži a před ní. Protože brána nevyžaduje žádný dodatečný prostor na vyklopení, můžete autem kdykoliv (i při parkování před garáží) zajet až těsně k bráně.
O osvětlení v garáži se postarají, pokud si to přejete, hliníkové světelné pásy s čirým okenním sklem nebo sklem s křišťálovou strukturou. Na přání lze sekční vrata dodat s bočními dveřmi, jejichž výplň odpovídá materiálu a vzhledu příslušné brány. Boční dveře jsou kompletně vybaveny soupravou klik, zámkem a profilem válcového lůžka.

          
Výklopná vrata
Výklopná vrata s vhodnými bočními dveřmi jsou synonymem pro bezpečnou ochranu, funkčnost a atraktivní vzhled.

Kvalitní vícevrstvý systém nanášení laku s náročnou předúpravou je zárukou odolnosti, atraktivního vzhledu a dlouhé životnosti. Vysoké nároky na kvalitu splňují také mnohé technické detailní řešení. Speciální skluznice z umělé hmoty a nárazový systém s pojistkou proti zpětnému chodu umožňují snadné a tiché otevírání a zavírání, jakož i optimální vedení brány. Před nechtěnými "návštěvníky" vás ochrání 2-bodové zablokování proti vloupání.

Jako alternativu k tradičním ocelovým branám vám nabízíme speciální výklopná vrata a boční dveře z oceli nebo s masivní výplní ze dřeva.

 
Lotusan - venkovní omítka s lotosovým efektem

Ochranné nátěry Lotusan se vyznačují kromě vynikajících stavebně fyzikálních vlastností i tzv. lotosovým efektem. Díky němu zůstanou pěkné fasády ještě déle hezké. Lotosový efekt má samočisticí schopnost, špína se smyje deštěm. Fasáda tak zůstane roky čistá a suchá.


REKERSSKIN - speciální ochranná vrstva pro delší životnost

Postupným nanášením vrstev vzniká speciální ochranná vrstva REKERSSKIN, která dokáže vaši prefabrikovanou garáž ochránit i před agresivními povětrnostními vlivy a vlhkostí. Základ této ochranné vrstvy tvoří silný beton, na který se postupně nanáší odolná zpevňovací vrstva, tapetové vyztužení síťkou a akrylová nástřiková vrstva zpevněná vláknem a odolná proti dešti, která může být doplněna další vrstvou krycí barvy. Výsledek: nejvyšší kvalita a stabilita hodnoty je standard!


Profily okraje střechy

Profily okraje střechy jsou smysluplným funkčním detailem vybavení a kreativní možností. Díky zvláštní formě profilu zůstane vaše garáž dlouhodobě čistá, protože okapová hrana zabraňuje tomu, aby dešťová voda stékala po stěně garáže.


Garážová okna

Garáž s oknem působí opticky otevřeně a lákavě. Uvnitř garáže vytváří světlo příjemnou atmosféru. Abyste uvnitř vaší garáže cítili při přirozeném světle příjemně, nabízí vám ZBETONU.CZ jako dodatečné vybavení FOREM atraktivní vestavěné okna v různých provedeních otevírání av různých velikostech.


otvory

Při dvoj garážích nebo řadových garážích může být přímý přístup z jednoho garážového prostoru do druhého velmi užitečný a rozumný. Proto není překvapivé, že si mnoho našich zákazníků takové otvory v dělicích stěnách přeje. I otvory v podlaze pro montážní jámu nebo otvor na stropě pro výsuvný žebřík nejsou pro nás žádný problém.


Pohon brány
Opravdovým komfortem je, když při nepříznivém počasí vejdete se svým autem do garáže, aniž jste zmokli. Kdo už jednou promokl během otevírání a zavírání garážových vrat, dokáže určitě ocenit automatický pohon brány.
Díky elektrobalíku ZBETONU.CZ se budete cítit bezpečně v každém počasí. Pomocí dálkového ovládání můžete řídit otevírání a zavírání garážových vrat pouhým stisknutím knoflíku pohodlně z vašeho auta. Automatické řízení vás nikdy nenechá stát ve tmě, protože garážová osvětlení je integrovanou součástí elektrického pohonu.
Dálkové ovládání je mimořádně bezpečné a disponuje nejmodernější digitální technikou. Nechtěným návštěvníci vaší garáže nezmůžou nic. Motor je totiž samosvorný a zablokuje Vaše garážové dveře proti násilnému odsunutí. Elektroinstalace a přívodní vedení pro pohon brány jsou výrobcem uloženy v dutých trubkách pod omítkou.

Funkce větrání pro garáže se sekční bránou
Naše kvalitní pohony bran německé výroby disponují funkcí větrání, která umožňuje pouhým stisknutím knoflíku nastavení horní části brány do polohy větrání. Tím se zajistí větrání vaší garáže, aniž byste museli nadzvednout celou bránu.


Elektroinstalace

Spínače, zásuvky a elektrické vedení je možné umístit pod omítku podle vašich představ. Okamžitě po montáži je můžete používat rychle a prakticky. Připojení uskuteční odborný personál podle směrnic platných pro elektroinstalaci.


Plochá střecha - prostor pro ozelenění

Bezpečná ochrana před vodou, teplem a chladem.
Při sedlové střeše chrání před deštěm a sněhem sklon střechy a pokrytí střechy odolné proti vodě. Plochá střecha však vyžaduje speciální opatření a mimořádnou péči při výběru materiálu a zpracování. Pouze tak je možné zajistit kromě efektu ochrany před vodou také vysokou odolnost proti působení tepla a optimální odolnost při nízkých teplotách. Z těchto důvodů používá ZBETONU.CZ výlučně kvalitní materiály jako břidlicové, sklolaminátem zesílené bitumenové svařované pásy nebo jako alternativu kvalitní bitumenové / latexovou emulzi odolnou proti prorůstání kořenů. Kruhová atika v architektuře označuje dekorativní prvek prodlužující fasádu budovy nad hlavní římsou zakrývá spád odtoku vody od střešní zahrady po kvetoucí sen.
Umění zahradní architektury je možné zrealizovat i na malých plochách as finančně nenáročnými prostředky. Střecha garáže nabízí relativně hodně kreativního prostoru pro ozelenění střechy. Důležitým předpokladem úspěchu je profesionální poradenství a samotná realizace. Jak si na vaší střeše garáže můžete vytvořit malý květinový ráj, vám rádi poradíme v osobním rozhovoru.

  
Větrání a odvzdušnění

Vnitřní klima v garáži má vliv na odstavené vozidla a jiné předměty a materiály, které jsou v ní uskladněny. Betonové prefabrikované garáže ZBETONU.CZ proto disponují větracími a odvzdušňovacími systémy, které lze přizpůsobit konkrétní situaci. Kromě toho mají všechny modely větrací otvory v zadní a boční stěně garáže, jakož i větrací štěrbiny v prostoru brány a dveří. Tyto propusti způsobují kromě podélného i příčné větrání a podporují tak cirkulaci vzduchu v garáži.


Odvod dešťové vody

Garážová ploché střechy musí systematicky odvodnit. Důležité je při tom, aby se dešťová voda nedostala do veřejných komunikací, ale do odvodňovací sítě nebo do sběrných nádrží na dešťovou vodu. ZBETONU.CZ nabízí různé vyzkoušené způsoby odvodnění střechy:
  1.  odvodnění střechy pomocí plastové trubky uložené uvnitř,
  2.  odvodnění střechy pomocí plastové trubky uložené venku,
  3.  při dvou nebo více garážích se několik odpady spojí do jednoho.


Zadejte poptávku
napište nám o co přesně máte zájem a spočitáme Vám cenu
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů GDPR
Návrat na obsah